Në radhë

Votime me kallashnikov ne koke
syrinet
26 Shikime

Gjyshja e çmendur, lidh nipin me kokë poshtë për të ‘shpëtuat’ macen e saj

269 Shikime
syrinet
1
Postuar me 13 Jan 2020 / Në kategorinë Film & Animation

Nëse ndonjëherë keni menduar se kafsha shtëpiake që keni është e më e rëndësishme se çdo gjë tjetër që keni mendojmë se kjo video do iu bëjë të reflektoni së tepërmi.

Pavarësisht dashamirësisë për kafshët asnjë prej nesh nuk do bënte këtë që ka bërë kjo gjyshe e re e cila si duket i ngatërron prioritetet dhe duke lidhur nipin e saj 7-vjeçar të quajtur Hao Hao në një litar e ka lëshuar me kokë poshtë nga ballkoni i katit 5 në një përpjekje të rrezikshme për të shpëtuar macen e saj të dashur që kishte ngecur në një parvaz ballkoni poshtë të tyres.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Votime me kallashnikov ne koke
syrinet
26 Shikime