Goditje dhe gjak! Zbulohen skenat e videoklipit të Mozzik dhe Elvana Gjata!

151 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 26 Jan 2022 / Në kategorinë Entertainment

Kënga, e cila është paralajmëruar se do të publikohet sonte 00:00 do të vijë e realizuar edhe me videoklip dhe mban titullin ‘’S’ka’’.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas