Në radhë

Goli i Dzekos
syrinet
11 Shikime

Goli dhe asisti i Lirim Kastratit

45 Shikime
syrinet
1
Postuar me 22 Sep 2021 / Në kategorinë Sports

Goli dhe asisti i Lirim Kastratit

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Goli i Dzekos
syrinet
11 Shikime