Në radhë


Gorillat nuk e duan shiun ashtu si njerëzit

775 Shikime
syrinet
1
Postuar me 13 May 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ky është një moment i mrekullueshëm i kapur në një kopsht zoologjik ku duket mjaft qartë se si sillen gorillat kur fillon të bjerë shi dhe duket se janë shumë të ngjashme me njerëzit.

Ngjarja është filmuar në kopshtin zoologjik të Riverbanks në Kolumbi të Karolinës së Jugut, kapurnë momentin kur në vend filloi një rrebesh krejt papritur në datën tre maj.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë