Grabitja në Tiranë, momentin kur autori i vrapon me paratë

245 Shikime
syrinet
1
Postuar me 04 May 2021 / Në kategorinë News & Politics

Kamerat e sigurisë kanë kapur një nga autorët e grabitjes së sotme të ndodhur në Tiranë, në rrugën e Kavajës, ky dy persona sulmuan dhe më pas grabitën një person që po transportonte një sasi të madhe parash në një pikë këmbimi valuator.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas