Në radhë


Gruaja i kërkon llogari publikisht për alkoolin, ja si përgjigjet Will Smith

131 Shikime
syrinet
1
Postuar me 22 Sep 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Red Table Talk, është një emision i cili organizohet në Shtetet e Bashkuara dhe ku duket se çdp gjë ka rëndësi. Këtë herë i ftuar special ka qenë aktori dhe këngëtari i njohur Will Smith i cili u përball me bashkëshorten e tij Jada Pinkett Smith ku kjo e fundit e pyeti para të gjithëve lidhur me konsumin e tij të alkoolit.

Ylli i Bad Boys, 50 vjeç, dukej se ishte i pa mbrojtur nga pyetja dhe u kap i papërgatitur, sepse u pyet edhe para tre fëmijëve të tij.

'Sa shpesh pini alkool? e pyeti Jade. 'Kjo është diçka personale e imja’, u përgjigj Smith me doza humori dhe serioziteti në zë çfarë edhe shkaktoi shumë të qeshura tek të gjithë. Madje edhe tek fëmijët e çiftit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë