Në radhë


Gruaja luftë me burrin për të zhbllokuar telefonin e tij me skanimin e fytyrës

323 Shikime
syrinet
1
Postuar me 30 Sep 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ky është momenti qesharak kur një grua është parë duke luftuar me një burrë për të zhbllokuar telefonin e tij duke përdorur Face ID e tij dhe me siguri bëhet fjalë për një të dashur xheloze.

Në video, gruaja shihet duke provuar ta vinte telefonin në fytyrën e burrit ndërsa ata janë ulur në një stol në një park.

Burri, me sa duket i dashuri i saj, tregon fleksibilitetin e tij duke manovruar larg gruas ndërsa ishte ende ulur në stol dhe në fund arrin të largohet duke i shpëtuar kërcënimit të saj. Po përse u shmang kaq shumë?!

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë