Në radhë


Gruaja mundohet të vjedhë dekorimet e festës në oborrin e një shtëpie, por e pëson

226 Shikime
syrinet
1
Postuar me 22 Nov 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një grua hajdute është kapur në kamerë duke provuar të vjedhë dekoret e Krishtëlindjes nga jashtë një shtëpie.
Gruaja kap një tufë dekorimesh, por pastaj i hedh ato dhe ik me vrap kur ndjen se dikush brenda e kupton se çfarë po ndodh.

Ngjarja ka ndodhur në Tottenham, në veri të Londrës mbrëmë, rreth orës 7.45 pas dite, kur hajduti u përpoq të vidhte katër rrahdë me drita zbukurimi, të cilat kushtonin rreth 19,99 £.

Nëna dhe punëtorja e çerdheve Jenna Bates postoi pamjet e CCTV-së në Facebook duke demaskuar kështu gruan hajdute.

Videoja tregon gruan që tenton të rrëmbejë zbukurimet por pas një çasti kur edhe dëgjon zhurmë nga brenda shtëpisë ajo i hedh ato në korridor dhe largohet me vrap.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë