Në radhë


Gruaja përfundon aksidentalisht brenda grazhdit, mbetet e mbyllur për 1 orë

319 Shikime
syrinet
1
Postuar me 29 Oct 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një grua u përfshi nën një derë garazhi e cila ishte duke u mbyllur me telekomandë nga pronari i saj dhe e la të bllokuar brenda një ndërtese në pamjet qesharake që tregon një rast të dukshëm të 'rrëmbimit aksidental'.

Një klip CCTV, që besohet të jetë marrë në Goiânia, Brazil , fillon me një motoçiklist duke dalë nga garazhi i tij dhe duke pritur për të kaluar një makinë.

Motoristi pastaj aktivizon funksionin automatik të mbylljes së derës së garazhit kur një grua kalon nën të dhe mbetet e mbyllur në garazh.

Motoçiklisti as nuk e ka parë gruan e cila ishte duke kaluar në momentin kur po mbyllte derën e bagazhit.

Vajza e gruas, Thaís Oliveira, tha se ishte bllokuar në garazh për rreth një orë para se të shpëtohej nga një grua që përshkoi trotuarin në të njëjtën zonë, raportoi agjencia e lajmeve braziliane BHAZ.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë