Në radhë

Video e rrahjes se gruas.mp4
SYRI Kosova
118 Shikime

Gruas i bie të fikët dhe zhduket mes shinave të trenit në lëvizje, alarmohen udhëtarët

130 Shikime
syrinet
1
Postuar me 19 Apr 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ Gruas i bie të fikët dhe zhduket mes shinave të trenit në lëvizje, alarmohen udhëtarët

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Video e rrahjes se gruas.mp4
SYRI Kosova
118 Shikime