Haradinaj i kthehet këngës, duartrokitet nga të pranishmit (Video)

75 Shikime
syrinet
1
Postuar me 03 Oct 2022 / Në kategorinë News & Politics

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj i është kthyer këndimit dhe këngëve të tij të preferuara gjatë këtij vikendi.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas