Në radhë


Hedhin qenin nga lartësia dhe argëtohen duke qeshur

431 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 May 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Policia ka konfirmuar se e dinë se kush ishte i përfshirë në xhirimin e një akti të shëmtuar, që tregon një person i cili mizorisht hodhi një qen nga një shkëmb në det në Falmouth, Cornwall, Angli, shkruan exspress.co.uk.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë