Në radhë


Hidhet në mes të ditës dhe noton në pishinën me peshkaqenë

343 Shikime
syrinet
1
Postuar me 23 Sep 2019 / Në kategorinë Film & Animation

David Weaver iu dha një dënim, liri me kusht 12 muaj për hedhjen e tij në Aquarium Ripley në qendër të Torontos, por përsëri nuk nguroi dhe njoftoi publikisht se do e bëjë përsëri këtë gjë.

Një turist i cili u hodh i zhveshur në rezervuarin e peshkaqenit të një akuariumi dhe notoi rreth pesë minuta ka thënë se ai do ta bëjë këtë gjë përsëri.

David Weaver, nga Nelson, u hodh lakuriq dhe u bashkua me peshkaqenë në Aquariumin e Ripley në qendër të Torontos.

Weaver madje u urdhërua të dilte nga rezervuari nga rojet e sigurimit, gjë që ai e bëri, por më pas kryen një zhytje mbrapa në ujë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë