Në radhë


Hithra gjigante që mund të të çojë në vetëvrasje

666 Shikime
syrinet
1
Postuar me 17 Mar 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ajo quhet Dendrocnide moroides dhe rritet në pyjet australiane por është një shkurre kaq irrituesë saqë është e pa mundur të durohet djegia që të shkakton.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë