Në radhë


Hoqi dhe hodhi flamurin turk ne Gjirin e Lalzit, arrestohet

91 Shikime
syrinet
1
Postuar me 14 Aug 2022 / Në kategorinë News & Politics

Hoqi dhe hodhi flamurin turk ne Gjirin e Lalzit, arrestohet

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë