Hotel Offers Dog Designed Room Service.mp4

285 Shikime
syrinet
1
Postuar me 01 Jul 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Hotelet tani janë duke ofruar një përvojë me pesë yje për pronarët e qeneve të cilët mund të marrin me vete kafshët e tyre të dashura me pushime.

Vizitorët në Hotelet Mercure të përzgjedhura për qen, duke përfshirë The Ëalëon Hall Hotel dhe Spa, janë përshëndetur me kokoshka për qentë e tyre në mbërritjen në hotel dhe mund të zgjedhin nga një menu për qentë, përfshirë Salmon Sashimin, Tartarin e Mishit dhe darkën me pula të pjekura.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas