Në radhë

Makina e djegur ne Vlore
syrinet
5 Shikime

Hotele dhe makina të shkatërruara plotësisht, pamje horror nga shpërthimi në Bejrut

27 Shikime
syrinet
1
Postuar me 04 Aug 2020 / Në kategorinë News & Politics

Janë pamje tronditëse ato që vijnë nga kryeqyteti i Libanit, Bejrut, i cili këtë pasdite u godit nga dy shpërthime të fuqishme, që kanë shkatërruar gjithçka.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Makina e djegur ne Vlore
syrinet
5 Shikime