Hoteli me pesë yje, ku ‘flini’ me luanë dhe tigra

181 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 Nov 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Harrojeni hotelet dhe vendet e pushimit më prestigjioze dhe unike që keni parë ndonjëherë në jetë. Tani falë një shtëpie luksoze me pesë yje të ndërtuar në mes të një parku safari do të keni rastin të bëni një banjë të ngrohtë teksa një luan ‘kurioz’ është duke ju vëzhguar apo teksa një tigër ‘ju ndjek’ me kërshëri.

“Lion Lodge”, në Port Lympne Hotel dhe Reserve në Kent, u jep pushuesve mundësinë që të flenë, të gatuajnë dhe madje të bëjnë një banjë, ndërsa kafshët e egra ndodhen vetëm pak centimetër larg dhe ndahen nga ju vetëm përmes një xhami.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas