I bën gjëmën shoferit në mes të rrugës, shkul fshirësen e xhamit nga makina

270 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Nov 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Kjo video tronditëse tregon momentin kur një grua fshirësen e xhamit nga një Uber, më pas e përdor atë si mikrofon duke kënduar para se ta hedhë përfundimisht në rrugë.

Videoja, e filmuar në qendër të qytetit të Liverpool, tregon një grua veshur me fustan të kuq e cila duket e dehur dhe kalon përmes makinave duke ndaluar tek njëra prej tyre pasi duket se e kap keq dëshira për të kënduar.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas