I emocionuar nga pritja dhe me sytë nga demokratët, Berisha pengohet te shkallët

156 Shikime
syrinet
1
Postuar me 30 Apr 2022 / Në kategorinë News & Politics

I emocionuar nga pritja dhe me sytë nga demokratët, Berisha pengohet te shkallët

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas