Në radhë


I këndon vëllait me sindromën down, videoja bëhet virale në internet

265 Shikime
syrinet
1
Postuar me 11 Jan 2020 / Në kategorinë Film & Animation

Një djalë gjashtë vjeç u filmua në kamera duke mbajtur në krahë vëllain e tij të vogël, të lindur me Sindromën Daun dhe duke i kënduar atij një këngë shumë të dashur në një video e cila preku shumë zemra në internet.

Nicole Poëell, 29 vjeç, regjistroi pamjet e fëmijëve të saj në shtëpinë e familjes në Cabot, Arkansas.

Në video, Rayce gjashtë vjeçar shihet i ulur nën një kënd në shtrat me vëllain e tij të vogël, në krahë.
Tripp, i cili është vetëm gjashtë javë dhe ka lindur me Sindromën Daun.

Kënga 10,000 hours nga Dan + Shay dhe Justin Bieber dëgjohet duke luajtur në radio në sfond.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë