Në radhë


I moshuari revoltohet përpara Kryeministrisë: Rama, kryekriminel

84 Shikime
syrinet
1
Postuar me 11 Oct 2021 / Në kategorinë News & Politics

Një i moshuar ka marrë fjalën në protestën e sotme para Kryeministrisë, që u mbajt për rritjen e çmimit të energjisë.

I moshuari theksoi se Rama është kryekrimineli i vendit, duke shtuar se ky nuk është një shtet i demokracisë, por se në krye të vendit janë armiq të lirisë.

“Mafia kriminale e Edi Ramës, nuk është shtet i demokracisë dhe ne do të marrim hakun herët ose vonë, për këta trathtarë dhe armiq të demokracise.

Kam vuajtur shumë vitë në diktaturë, por akoma më shumë me taksat dhe veprat e këtij në këto 8 vite qeverisje.

Kryekrimineli i popullit shqiptar është përgjegjës për të gjitha aktet kriminale. Kemi mafia që i shërbejnë njëra-tjetrës, Rama është njeriu me i poshtër”, deklaroi i moshuari.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë