Në radhë

Pamjet nga Klosi
syrinet
101 Shikime

I njohur si përdorues i tepërt i alkoolit, pubilkohen pamjet ku ylli i Milanit shfaqet i dehur

167 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 Oct 2021 / Në kategorinë Sports

La Gazzetta dello Sport ka publikuar videon ku Arturo Vidal mezi mbahet në këmbë duke u mbështetur pas një makine të kuqe.
‘Arturo Vidal dhe natën e mirë’ kështu e nis artikullin La Gazzetta dello Sport, për futbollistin i cili njihet si përdorues i tepërt i alkoolit.
Videoja e publikuar po nga kjo gazetë nuk është e ditëve të fundit por është xhiruar në Itali ku temperaturat ishin shmë më të larta se këto aktualet. Sipas skuadrës së Interit vidoeja i përket 18 gushtit tre ditë para debutimit të tij në ligë kundër Genoas.
La Gazzetta dello Sport raporton se Interi është në dijeni të incidentit dhe tashmë e kishte diskutuar atë me lojtarin në gusht.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Pamjet nga Klosi
syrinet
101 Shikime