I riu me tipare të veçanta luan me make-up-in

408 Shikime
syrinet
1
Postuar me 23 Apr 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Richard Schaefer është një dizajner kostumesh shumë i talentuar, si dhe një tifoz i madh i përrallave, veçanërisht ato të treguara nga filmat e Dinsey dhe nuk është rastësi që specializimi i tij është pikërisht për të krijuar kostume të frymëzuara prej tyre.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas