I sëmuri mendor sulmon me grushta vajzat në Tiranë, ato i kthehen dhe e hedhin në tokë

142 Shikime
syrinet
1
Postuar me 26 Mar 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ I sëmuri mendor sulmon me grushta vajzat në Tiranë, ato i kthehen dhe e hedhin në tokë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas