Në radhë


I vunë zjarrin mbeturinave, flakët dalin jashtë kontrollit dhe i afrohen banesave në Moravë

108 Shikime
syrinet
1
Postuar me 28 Oct 2021 / Në kategorinë News & Politics

I vunë zjarrin mbeturinave, flakët dalin jashtë kontrollit dhe i afrohen banesave në Moravë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë