Ilir Beqja dhe krerët e ‘Drejtësisë së Re’ ia shtrojnë me verë të shtrenjtë

97 Shikime
syrinet
1
Postuar me 11 Sep 2020 / Në kategorinë News & Politics

Për shumë njerëz në Shqipëri, por jo vetëm, ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqja, duhet të vendoset përballë drejtësisë, sidomos për kontratat e dyshimta koncensionare.
“Boldnews.al” ka siguruar një video ekskluzive, në të cilën Beqja gjendet realisht përballë “Drejtësisë së Re”.
Por, jo në pozicionin që i duhet të japë llogari për dyshimet publike që ekzistojnë mbi të prej disa vitesh.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas