Imazhe joreale nga ishulli La Palma pas shpërthimit të vullkanit dhe goditjes nga tërmeti

162 Shikime
syrinet
1
Postuar me 15 Oct 2021 / Në kategorinë Entertainment

Qindra shtëpi tashmë ndodhen nën ‘malet’ e hirit toksik në ishullin La Palma i cili u godit dje dhe nga një tërmet i fortë. Videot që qarkullojnë në internet tregojnë çatitë e shtëpive që duken pak nga grumbulli i hirit dhe burra me maska duke u përpjekur dëshpërimisht të ‘çlirojnë’ ndërtesat e varrosura me lopata.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas