Në radhë


Imazhe tronditëse: Lava ‘gëlltit’ shtëpitë dhe rrugët në La Palma

90 Shikime
syrinet
1
Postuar me 20 Sep 2021 / Në kategorinë Entertainment

Kanë dalë në dritë imazhe nga ishulli La Palma, në ishujt Kanarie ku vullkani Kubre Vieha shpërtheu të dielën pasditte.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë