Në radhë


India në alarm/ Ku ka Soros, gjakderdhje, krim dhe korrupsion ...

114 Shikime
syrinet
1
Postuar me 30 Nov 2021 / Në kategorinë News & Politics

India në alarm/ Ku ka Soros, gjakderdhje, krim dhe korrupsion ...

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë