Në radhë


Intervista ne Syri.Net e ftuar Silva Caka

87 Shikime
admin
1
Postuar me 09 Aug 2018 / Në kategorinë Film & Animation

Deputetja e LSI në Syri.net: Rama arkitekti dhe bosi i bandave të drogës në Shqipëri

Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Silva Caka, ka akuzuar kryeministrin Edi Rama si arkitektin kryesor të kanabizimit dhe të thyerjes së Shqipërisë në një hambar droge.

E ftuar në studion e lajmeve të Syri.net, Caka tha se Rama dhe paratë pista blenë votat dhe shqiptarët në 25 qershor.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë