Intervista ne Syri Net i ftuar ne studio Basir Çollaku

731 Shikime
admin
1
Postuar me 09 Aug 2018 / Në kategorinë Film & Animation

Gazetari i njohur deklaratë bombë në Syri.net: Një skandal i madh do të shpërthejë, ja kush fshihet pas aleancës së ‘Bijëve të k...’

Gazetari i njohur Basir Çollaku paralajmëroi sot në studion e lajmeve të Syri.net, se një tjetër skandal i madh pritet ti shpërthejë në dorë kryeministrit Edi Rama gjatë këtyre ditëve, i cili do të jetë edhe më i madh se ai i Tahirit.

Sipas tij Rama nuk ka frikë nga Tahiri, Gjiknuri dhe ministrat e tij, por ka frikë nga pisllëqet në të cilat ai është përfshirë, ku fshihen edhe kompani ndërkombëtare.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas