Në radhë

Vladimir Putin
syrinet
87 Shikime

Intervista ne Syri Net i ftuar ne studio Vladimir Beja

238 Shikime
admin
1
Postuar me 09 Aug 2018 / Në kategorinë Film & Animation

Beja në Syri.net: Bushati të mos ngutet, negociatat me Italinë zgjatën 3 vjet...

Ish-komandanti i Flotës Detare, Vladimir Beja, tha në studion e Syri.net se pala shqiptare duhet të tregohet serioze, patriote në negociatat me Greqinë.

“Si ekspert theksin e vë në atë që grupi negociator nuk duhet të jetë nën presion, duhet t’i lemë të punojnë të qetë dhe ta mbështesim”, tha Beja.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Vladimir Putin
syrinet
87 Shikime