Intervista ne Syri Net i ftuar ne studio Zirkon Disha

336 Shikime
admin
1
Postuar me 09 Aug 2018 / Në kategorinë Film & Animation

Disha në Syri.net: Kundër protestës dolën vetëm Rama dhe Jaka, dy bashkëaksionerët e ‘traut’ të Rrugën e Kombit

Aktivisti Zirkon Disha, i ka cilësuar të turpshme reagimet e kryeministrit Edi Rama dhe të kreut të Dhomës së Tregtisë, Nikolin Jaka ndaj protestuesve.

I ftuar në edicionin e lajmeve të Syri.net, Disha ka thënë se ndaj kësaj proteste popullore kanë reaguar vetëm Rama dhe Jaka, të cilët janë bashkëaksionerë të traut në ‘Rrugën e Kombit”

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas