Në radhë


Ish-deputeti demokrat terhiqet zvarre nga policia ne Librazhd

227 Shikime
syrinet
1
Postuar me 02 Apr 2019 / Në kategorinë News & Politics

Ish-deputeti demokrat Luciano Boci eshte terhequr zvarre nga Policia sot ne Librazhd dhe me pas eshte shoqeruar ne komisariat bashke me protestues te tjere

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë