Ish-deputeti: Në Elbasan nuk ka tampon, 300 qytetarë po presin radhën

145 Shikime
syrinet
1
Postuar me 30 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Ish-deputeti demokrat, Endri Hasa, ka denoncuar edhe njëherë mungesën e tamponëve në qytetin e Elbasanit. Hasa shkruan se njerëzit po sorollaten për të bërë testin, dhe se janë 300 qytetarë që po presin për të bërë tamponin.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas