Në radhë

Shkolla ne fshatin Grize, Fier
syrinet
26 Shikime

Ish-deputeti rrëzon propagandën e Ramës: Shkolla ‘Demokracia’ 1 vit pas tërmetit jo e rindërtuar

97 Shikime
syrinet
1
Postuar me 04 Nov 2020 / Në kategorinë News & Politics

Ish-deputeti demokrat, Andon Frrokaj, ka rrëzuar një tjetër propagandë të qeverisë Rama lidhur mbi rindërtimin e shkollës ‘Demokracia’ në Mamurras. Frrokaj denoncon me pamje se ndryshe nga sa thotë Rama, shkolla edhe një vit pas tërmetit vazhdon të jetë e rrënuar dhe jo e rindërtuar.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Shkolla ne fshatin Grize, Fier
syrinet
26 Shikime