Në radhë


Ish-deputetja: Jeta e prindërve të lënë në harresë, vlen më shumë se show i kryeministrit

299 Shikime
syrinet
1
Postuar me 30 Mar 2020 / Në kategorinë News & Politics

Ish-deputetja demokrate, Nada Meçorapaj, ka publikuar një video të të moshuarve që këto ditë po vuajnë për ushqime dhe të kryeministrit Rama që vazhdon me shoën e tij të kanalit të urgjencës.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë