Në radhë


Ishte duke drekuar në restorant, gruas i ndodh incidenti i papritur

313 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 Jan 2020 / Në kategorinë Film & Animation

Në një restorant kinez ku në momentin që klientët janë duke drekuar kuzhinierët performojnë receta të ndryshme ndodhi një incident vërtet interesant.

Një video sjell momentin befasues kur njëri nga kuzhinierët ishte duke rrotulluar në mënyra të çuditshme një petë brumi duke performuar dhe ka goditur keq me të klienten e cila ishte duke konsumuar drekën dhe ka mbetur vërtet e lënduar nga incidenti.

Gruaja, e cila është duke pirë një lëng nga gota në momentin e ngjarjes nuk i kushtoi aspak rëndësi kuzhinierit i cili pa dashur e ka përfshirë në një incident fatmirësisht pa pasoja negative.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë