J.Lo i ikin dritat në koncert

1115 Shikime
syrinet
1
Postuar me 14 Jul 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ky moment i dha fund koncertit të J.Lo. Për shkak të një defekti energjia u ndërpre dhe bukuroshja u detyrua të dilte në skenë vetëm për të dhënë lajmin e keq. Plot 25 mijë fansa mbetën të trishtuar.
Fansat e këngëtares Jennifer Lopez kanë pasur fatin të dëgjojnë vetëm 4 këngë te saj në koncertin ne Madison Square Garden, pasi pak minuta më pas kanë ikur dritat.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas