Në radhë

Aksidenti ne Durres
syrinet
5 Shikime

Ja kush janë 5 të arrestuarit te ‘Plepat’ në Durrës, u kapën me kokainë dhe marijuanë

69 Shikime
syrinet
1
Postuar me 02 Jul 2020 / Në kategorinë News & Politics

Policia e Durrësit zhvilloi ditën e sotme një aksion të beftë policor kundër lëndëve narkotike ku arrestoi 5 persona.
Të ndaluarit janë Abedin Llajaj, Aleks Meçorapaj, Ervin Begaj, Nertian Lamaj dhe Ardit Petraj.
Këta të fundit u kapën në cilësinë e provës materiale 20 kg lëndë e dyshuar marijuanë, një sasi prej 180 gram kokaine si edhe dy automjete.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Aksidenti ne Durres
syrinet
5 Shikime