Në radhë


Ja momentet e atentatit fatal ndaj Erigers Mihasi dhe shokut të tij

68 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 Nov 2021 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ ‘Plumba breshëri drejt Audit të bardhë’, ja momentet e atentatit fatal ndaj Erigers Mihasi dhe shokut të tij

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë