Në radhë

Pamjet nga Klosi
syrinet
100 Shikime

Ja pamjet kur Basha dhe Yuri Kim darkonin te restoranti i Myftar Lumeshit

135 Shikime
syrinet
1
Postuar me 07 Jan 2022 / Në kategorinë News & Politics

Ja pamjet kur Basha dhe Yuri Kim darkonin te restoranti i Myftar Lumeshit

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Pamjet nga Klosi
syrinet
100 Shikime