Ja sa lehtë mund të bien fëmijët në "rrjetën" e pedofilëve

100 Shikime
syrinet
1
Postuar me 11 Feb 2019 / Në kategorinë News & Politics

Pedofilia tashmë është kthyer në një fenomen shqetësues në shoqërinë shqiptare. Emisioni "BOOM" ka investiguar në rrjete sociale, ku rezulton se personat në moshë madhore krijojnë kurthe për të takuar të miturit dhe për të kërkuar marrëdhënie me ta.

Emisioni investigativ “BOOM” në Rtv Ora News ra në gjurmët e një aplikacioni që ka një përdorim të gjerë nga meshkujt, i quajtur “Grinder” ose "Grajnder" .

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas