Në radhë


Ja si trajton Gjiko “shefe Elitën”

60 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 13 Jan 2022 / Në kategorinë Entertainment

Elita Rudi dhe Gjiko janë nga çiftet më simpatike të showbizit shqiptar.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë