Në radhë


Janë bllokuar në dëborë prej disa orësh, një grup udhëtarësh apel për ndihmë në Theth

297 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 Jan 2021 / Në kategorinë News & Politics

Një grup udhëtarësh janë bllokuar prej disa orësh me automjetin e tyre në Qafë Thorë në sapo kalon Thethin.
Siç shikohet edhe nga video e siguruar nga Syri Tv, ata po përpiqen të lirojnë veten rrugën por duket shumë e vështirë me motin që sa vjen dhe ashpërsohet.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë