Java e teknologjisë, ja çfarë kemi humbur nga shpikjet më të fundit

32 Shikime
syrinet
1
Postuar me 14 Apr 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Është e sigurt se është e vështirë të rrish pa vepruar tani. Me Game of Thrones që po afron, filmi i ri i Avengers, dhe trailerin e ri të Star Ëars i cili përsëritet vazhdimisht, mund të jetë e vështirë të merresh me lajmet e fundit të teknologjisë.

Po ja një përmbledhje e lajmeve më të fundit që janë publikuar nga teknologjia dhe që mund t’i kenë shpëtuar syrit të të apasionuarve apo të interesuarve pas shpikjeve dhe inovacionit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas