Në radhë


Këlyshi do të largohet nëna e shpëton në kohë

268 Shikime
syrinet
1
Postuar me 07 Nov 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një rakun nënë u tregua shumë e shkathët kur pa vogëlushin e saj që po ngjitej në një ndërtesë me shpejtësi dhe arriti ta ndalojë në kohë duke e ndjekur nga pas dhe duke e zbritur.

Një teknik i jetës së egër ka bërë filmimin ndërsa kafsha e vogël është larguar me shpejtësi nga vëmendja e nënës.

Ajo përdori anën e murit për t'u ngjitur me lehtësi dhe nuk kaloi shumë pasi ajo arriti tek ai.

Rakuni më pas e kapi të voglin para se dyshja të shkonin përsëri poshtë së bashku.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë