Në radhë


Këngët shqiptare bëhen hit në YouTube nga këta dy të rinj amerikanë

1038 Shikime
syrinet
1
Postuar me 21 Apr 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Dy të rinj në Shtetet e Bashkuara janë bërë jo pak të famshëm dhe viralë në YouTube duke publikuar video ku komentojnë një numër të caktuar këngësh të kombësive të ndryshme dhe nuk kanë munguar as artistët shqiptarë të cilët prej dy artistëve janë vendosur përballë muzikantëve rusë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë