Kërkohet dorëheqja e Sandër Lleshaj, të rinjtë rrethojnë drejtorinë e Policisë në Vlorë

182 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

Vrasja e Klodian Rashës ka sjellë një reagim të fuqishëm mbarëpopullor, ku gjatë mbrëmjes po mbahen disa protesta njëkohësisht. Protesta të cilat filluan mbrëmë në Shkodër, dhe po mbahen aktualisht në Tiranë, Elbasan dhe Vlorë, ku pritet të ketë edhe në Fier.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas